Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropidog Premium koeratoidud

 

Tropidog Premium sarja koeratoidud on kõrgkvaliteetsed toidud Poolast. Valikus on neli erinevat maitset: kalkun&riis, loomaliha&riis, part&riis ning lammas&riis. Samuti on erinevad toidud koerapoegadele, väikest, keskmist ja suurt kasvu lemmikutele.

 

Toidud sisaldavad: 

 • GLÜKOSAMIIN ja KONDROITIIN - olulised ained kõhrkoe moodustamisel ning suurendavad kõhrkoe vastupidavust mikrotraumadele.
 • KELP MEREVETIKAD - rikkalik mineraalainete, vitamiinide ja looduslike immunostimulaatorite allikas. Koerte puhul ennetavad nad mineraalainete, sh joodi puudust, ning tugevdavad organismi.

 • LUTEIIN - mõjub positiivselt silmanägemise õiget funktsioneerimist, kaitstes seda vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.

 • TAURIIN - tagab südamelihasele piisava kokkutõmbejõu, õige rasva omastamise, hea silmanägemise ja kesknärvisüsteemi funktsioneerimise.

 • OMEGA-3 ja OMEGA-6 rasvhapped LÕHEÕLIST - tagavad vajalikke küllastumata rasvhappeid (NNKT). Suurendavad vastupanu haigustele, kiirendavad kudede regeneratsiooni ja tagavad naha kui kaitsetõkke õige funktsioneerimise, mõjuvad positiivselt kasvule ja paljunemisele, on koehormoonide ehitusmaterjaliks, ning tagavad terve ja särava karvkatte.

 • BETA-1,3/1,6-GLÜKAAN - on looduslik immunostimulaator. Aktiveerib immuunsüsteemi, muuhulgas läbi valgete vereliblede ajendamise osalema fagotsütoosis. Beta-glükaani lisand söödas suurendab organismi loomuliku vastupidavuse mikroorganismidele.

 • NAATRIUMPOLÜFOSFAAT - seob süljes leiduva kaltsiumi, tänu millele vähendab hambakivi teket.

 • TSELLULOOSI KIUD - aitavad kaasa sellele, et söödagraanulid oleksid piisavalt tahked ning tagavad omakorda suurepärase mehaanilise hambapuhastusefekti. Liikudes mööda seedetrakti parandab see peristaltikat ja ennetab kõhukinnisuse teket. Kasside puhul aitab see kaasa seedetraktis kogunevate karvade väljumist soolestikust loomulikul teel. See ennetab ohtlike karvapallide teket.

 • FRUKTOOLIGOSAHHARIIDID (FOS)  - soodustavad kasuliku mikrofloora arengut soolestikus, mis pärsib patogeensete bakterite arengut ning mõjub seedimisele positiivselt.

 • MANNAANOLIGOSAHHARIIDID (MOS)  - virgutavad immuunsüsteemi (läbi makrofaagide aktivatsiooni) ning soodustavad lümfotsüütide paljunemist ja antikehade moodustumist. Need pärsivad patogeensete bakterite arengut soolestikus, takistades nende ladestumist soolte seintele.

 • YUCCA SCHIDIGERA EKSTRAKT  - on saponiinide allikaks, mis piiravad tekkiva ammoniaagi kogust ja seega vähendavad väljaheidete ebameeldivat lõhna.