Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

NM zelee koerale Adult loom/magu, 300g

Tootja: Natures Menu

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Pealadu (Sõjamäe),Pirita Selver,Torupilli Selver,Laagri Maksimarket,Tondi Selver,Ülejõe Selver

Hind1: 3.35

Soovitud kogus

Natures Menu täissööt koerale loomaliha- ja magu, juurvilja ja riisiga, 300g
Sisaldab 55- 60% liha.


Tagab särava karva, hea energiavaru, kõrge toiteväärtuse, on õrnalt keedetud, kergesti seeditav, veterinaaride poolt heakskiidetud.
Looduslikud koostisosad, sisaldades looduslikku kondroitiini ja glükosamiini, nisugluteeni vaba, ei sisalda kunstlikke värv-ega lõhnaaineid.
Analüüs: toorproteiin 9%, toorrasv ja õlid 4%, toortuhk 3%, toorkiud 0,5%, niiskus 79%, vitamiin A 1.250 iu/kg. Koostisosad: loomaliha (min 40%), magu (min 20%), riis (min 16%), pardiliha (5%), porgand (min 4%), herned (min 4%), mineraalained. Lisandid (kg kohta): vitamiin D3 200iu/kg, vitamiin E 20mg/kg. Mikroelemendid: kaaliumiodiid 0.2 mg/kg, koobaltkarbonaat monohüdraat 0.02mg/kg, mangaanoksiid 0.8mg/kg, tsinksulfaat monohüdraat 18mg.
Toitmisjuhised: vt tabelit pakendilt. Värske joogivesi peab olema loomale alati kättesaadav. Hoia toodet jahedas ja kuivas kohas. Avatuna hoida külmkapis ning kasutada ära 2 päeva jooksul.