Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

NM zelee koerale Senior lammas/kana, 300g

Tootja: Natures Menu

Laos: Tellimisel

Saadaval meie kauplustes:

Hind1:

Soovitud kogus

Natures Menu Senior täissööt koerale lamba- ja kanalihaga, juurvilja ja riisiga, 300g
Sisaldab 55- 60% liha.


Tagab särava karva, hea energiavaru, kõrge toiteväärtuse, on õrnalt keedetud, kergesti seeditav, veterinaaride poolt heakskiidetud.
Looduslikud koostisosad, sisaldades looduslikku kondroitiini ja glükosamiini, nisugluteeni vaba, ei sisalda kunstlikke värv-ega lõhnaaineid.
Analüüs: toorproteiin 10%, toorrasv ja õlid 4%, toortuhk 2,5%, toorkiud 0,5%, niiskus 78%, vitamiin A 1.250 iu/kg. Koostisosad: lambaliha (min 51%), riis (min 20%), kanaliha (min 8%), porgand (min 4%), herned (min 4%), mineraalained. Lisandid (kg kohta): vitamiin D3 200iu/kg, vitamiin E 20mg/kg, mikoelemendid: kaaliumiodiid 0.2 mg/kg, koobaltkarbonaat monohüdraat 0.02mg/kg, mangaanoksiid 0.8mg/kg, tsinksulfaat monohüdraat 18mg.
Kasutamisjuhised: vt tabelit pakendilt. Värske joogivesi peab olema loomale alati kättesaadav. Hoia toodet jahedas ja kuivas kohas. Avatuna hoida külmkapis ning kasutada ära 2 päeva jooksul.