Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

 

Meil on toimunud väikesed muudatused Caramira lemmiklooma poodide asukohtadega.

 

14.novembril avame uue Caramira Õnneliku lemmiklooma poe Peterburi mnt 98 (Lagedi pöörangu juures).

Kurb uudis on see, et  oleme sulgenud järgmised poed. 

 

  1. Meie Pirita Selveris asuva poe ja salongi. Lähiajal täpsustame, kus ja millal novembri kuu jooksul avame Pirita poe ja salongi uuesti. Hetkel asub lähim Caramira Õnneliku lemmiklooma pood  Läänemere Selveris.
  2. Meie Torupilli Selveris asuva poe. Hetkel asub lähim Caramira Õnneliku lemmiklooma pood  Läänemere Selveris, lähiajal ka Pirital (koht ja aeg täpsustub)
  3. Meie Tondi Selveris asuva poe. Hetkel asub lähim Caramira Õnneliku lemmiklooma pood Hiiu Ärikeskuses Rimi juures ja Laagri Maksimarketis kassade vastas, samuti Raudalu Konsumis

 

Endiselt on kõiki kaupu võimalik tellida meie e-poest: https://www.caramira.ee/, kui summa ületab 35 eurot, siis tuuakse tellimus teile tasuta koju.